שמי לייה סלה, אמנית רב תחומית ומעצבת פנים, אמא לילדה בת 28.

תחומי האומנות בהם עסקתי רבים ומגוונים, וכולם הכינו אותי היטב למקצוע בו בחרתי. אין משהו שעסקתי בו ולא בא לידי מימוש בעיצוב בתים. כילדה שגדלה במספרה המשפחתית, מטבע הדברים האומנות שלי התחברה לעולם האופנה, ולימודי הצילום שנכנסתי אליהם מיד אחרי הצבא פתחו בפני עולם שלם של התבוננות ויכולת ליצור קומפוזיציה.

ב-2001 למדתי גם איפור ומשם הגעתי להפקות אופנה, בהן הייתי לעיתים התפאורנית, המאפרת או הצלמת. יזמתי והשתתפתי בפרוייקטים בארץ ובניו-יורק, שתמיד היתה הבית השני שלי. בתקופה שגרתי בניו-יורק אחי ביקש ממני לעצב לו את הדירה, ומשם הכל התחיל... הבנתי שכל מה שלמדתי באומנות ובצילום בא למימוש בתוך החללים אותם אני מעצבת, והחלטתי שזה המקצוע בו אני רוצה לעסוק. למדתי עיצוב פנים וחזרתי ארצה.

העיסוק בעולם האופנה מצריך התעדכנות מתמדת, ועיסוק בעיצוב עובד על אותו עיקרון- יד על הדופק, בדיקה של טרנדים, חומרים ומגמות בעיצוב. אני מרגישה מחוייבת לדעת מה הולך, להכיר את החוקים, החומרים והמגמות מספיק טוב כדי לדעת לשלב וליצור תוצאה מיוחדת. תוך כדי תהליך, הקירות הופכים לפריים, והחדר הוא מקום של פיסול בחלל.

לפי תורת הפנג-שוואי "הבית הוא העור השלישי שלך"- אמונה שאני מחזיקה בה ומחזיקה ממנה. אנשים שחיים בבית אסטטי והרמוני מבחינה עיצובית רגועים יותר והגישה שלהם לחיים טובה יותר. האתגר שלי הוא להתאים את החללים בבית ליושביהם- אחרי הכל הדבר החשוב ביותר הוא הלקוחות. אני מעצבת עבורם, מסתכלת על הכל דרך העיניים שלהם. המטרה שלי היא ליצור "עור שלישי" לאנשים עבורם אני מעצבת.

כמישהי שאוהבת אנשים ואינטראקציה עם אנשים, אני מרגישה ברת מזל להנות ולהתפרנס מהמקצוע שלי.